Seksten Sonra Hangi Burç Ne Söyler?

Cinsellik

1 Şubat 2015 yazan BaTTy

Seks bitikten sonra insanların güzel şeyler duymaya ihtiyacı olabilir. Özelikle bayanlar seksin sonunda partnerinden hoş sözler duymayı severler.

 

Şimdi sizlere seksten sonra hangi burç ne söyler konusunda şu bilgileri iletebiliriz. Koç burçları sekse çok düşkün burçlardandır. Koç burcu kadını yatakta nasıl mutlu edeceğini bilen burçlardan biridir. Sevişme bitikten sonra koç burcu seksin devamını isteyen burçlardan biridir. Koç burcu tekrar ilişkiye girmek ister ve bu konuda partnerini tahrik eder. Diğer burçlardan bir tanesi ise boğa burcudur. Boğa burcuda yatakta çok fazla efor sarf ettiği için seks bitikten sonra canı bir şeyler yemek ister. Çok çabuk acıkabilen burçlardan biridir. Güzel cümle kurmak yerine, acıktım demeyi tercih ederler. İkizler burcuda oldukça yavaş sevişen kişilerdir. Seksi bitirdikleri an film izlemek isterler. Kafasını hemen başka yere odaklarlar. Aslan burcundaki kişilerde, yatakta oldukça iyidirler. Hayatındaki kişiyi memnun etmeyi çok iyi bilirler. Ancak sevişme bitikten sonra sadece kendince, ne kadar iyiydim değil mi diye soru sorarlar. Seksten sonra hangi burç ne söyler konusunda sıradaki burçlardan biri ise başak burcudur. Başak burcu ne kadar iyi sevişse de çok titiz bir burç olduğu için sevişme bittikte sonra hemen çarşafları toplamayı tercih ederler. Terazi burcu ise hem iyi seks yapan hem de ilişkinin sonunda karşısındakini mutlu eden bir burçtur. Sevişme bitikten sonra karşısındaki insana mutlu olup olmadığını soran bir burçtur. Akrep burçları ise sekse doymayan burçlar gurubuna girmektedir.

 

Seks bitikten sonra bile hadi oturma salonunda da devam edelim diyebilen burçlardan bir tanesidir. Yengeç burcu seviştiği kişiye tek bir kelime söyler seni seviyorum der. Yay burcu ise seks bitikten sonra yataktan kalkar ve ben seni zamanım olunca ararım der. Oğlak burcu ise seksten çok memnun kalıp tekrar ne zaman yaparız diye karşısındakine soru sorar.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?