Serenay Sarıkaya Saç Rengi Ve Modelleri

Güzellik

14 Nisan 2015 yazan BaTTy

Ekranların iddialı ve güzel oyuncularından Serenay Sarıkaya, 2010 Miss Turkey ikincilik ünvanına sahip tescilli güzellerimizden. Oynadığı dizilerdeki üstün başarıları ve göz dolduran güzelliği ile adından çok bahsettiren Serenay Sarıkaya, saç modeli, giyim tarzı , ve doğal makyaj yapma biçimi ile genç kızların çok sıkı takip ettiği oyuncular arasında yer alıyor. Medcezir dizisinde açık küllü kumral saç rengi kullanan Serenay Sarıkaya üstlerine ve seyrek olarak aralarına da dore sarı balyaj uygulaması kullanıyor. Genel anlamda da kumral saç renkleri tercih eden güzel oyuncuya kumral saç rengi çok yakışıyor. Esmer veya beyaz ten rengine sahip hanımlarda oldukça havalı ve iddialı durak kumral tonları , güzel oyuncuyu örnek alanlar için muhteşem fikirler oluşturabilir.

Saçlarını sürekli uzun kullanan ünlü sanatçı özellikle iri bukleler ve doğal dalgalar ile ekran karşısına çıkıyor. Saçları doğal olarak dalgalı olan Serenay Sarıkaya , gündelik yaşantısında sürekli bu doğal dalgaları kullanmasının yanı sıra , saçlarını yaptırması gerekirse düzleştirmeyi veya örgülü doğal modelleri tercih ediyor.
Özellikle doğal dalgalı halinde iken ufak tefek örgüler ile hareketlendiren Serenay Sarıkaya bu özelliği ile de genç kızlara örnek teşkil ediyor. Aynı doğallığı makyajına da yansıyor.

Siz de Serenay Sarıkaya’nın saç rengine bayılıyorsanız ve denemek istiyorsanız fazla düşünmenize gerek yok çünkü kumral saç rengi tüm saç tipleri ve de cilt renkleri ile uyum sağlayabilirler. İlk önce saçlarınızı güzelce kumral renge boyayıp üzerine de altın karamel sürdük mü işlem tamamdır.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?