Mini Elbise Modelleri

Moda

16 Nisan 2015 yazan BaTTy

Bayanların gardıroplarında birçok farklı modelini bulmanın mümkün olduğu mini elbiseler, özellikle yaz aylarında oldukça sık tercih ediliyor. Klasik modellerden spor modellere kadar onlarca farklı tasarımın sunulduğu mini elbise modelleri, her ortama uygun olarak kombinlenebiliyor.

Eğlence mekânlarında en çok tercih edilen kıyafetlerin başında gelen mini elbiseler, bayanların daha feminen ve kusursuz görünmesini sağlıyor. Şıklıkla beraber rahatlığı da beraberinde getiren mini elbise modelleriyle bulunduğunuz ortamın yıldızı olmanız hiç de zor değil.

Kumaş, renk ve kesimlerine göre birçok farklı mini elbise modeli her yıl olduğu gibi bu yıl da bayanların beğenisine sunuluyor. Kot ve keten kumaşlarla tasarlanan mini elbiseler günlük kullanım için daha uygunken; saten ya da tül gibi kumaşlarla tasarlanan modeller özel gün ve gecelerin vazgeçilmez tercihi oluyor.
Mini elbise modelleri, renk ve detay özellikleriyle de birbirlerinden ayrışıyor. Sade ve koyu renkli mini elbiseler daha çok kokteyl, toplantı, özel kutlama anlarında tercih ediliyor. Açık ve canlı renklerdeki mini elbiseler ise günlük kullanımın yanı sıra özel seyahatler, kahvaltı ya da öğle yemeği daveti gibi gün içi aktivitelerde oldukça sık kullanılıyor.

Mini elbiselerin modeli kadar, onları doğru aksesuarlarla kombinlemek de şık ve dinamik görünmenin başlıca kurallarından bir tanesi. Özellikle doğru ayakkabı ve çantayla kombine edilen mini elbiseler hem bacak boyunuzu olduğundan uzun gösteriyor hem de daha ince ve zarif görünmenizi sağlıyor. Mini elbiselerinizi kullanacağınız yere göre kolye, bileklik gibi aksesuarlarla da kombinleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?