Penti İç Giyim Modelleri

Moda

13 Nisan 2015 yazan BaTTy

İç çamaşırlarını artık hepimiz göğüslerimizi örtmek, desteklemek vs gibi genel özelliklerinin dışında kıyafetler gibi modanın bir parçası olarak benimsedik, kullanıyoruz. iç çamaşırı alırken hayatımızı kolaylaştıran ürünler seçtiğimiz kadar sezon trendlerine de uygun olsun istiyoruz. İç çamaşırlarımız artık hem şık hem fonksiyonlu olmalı, vücudumuzu forma sokmalı, hem de gün boyu bizi rahat ettirecek konforda, kalitede olmalı.

Penti kullandığı basic renklerin yanı sıra mor, fuşya, yeşil, gri, kış mavisi, bej gibi sezon renkleriyle podyum modasını iç giyime yansıtırken, kullanım açısından kadınların ihtiyaçlarını göz önüne alıp, tüm vücut ve beden ölçülerini düşünerek en ince ayrıntısına kadar tasarladığı ürünleriyle bunu başarmış görünüyor.

Hazırladığı özel iç çamaşırı serisiyle 24 saat süren konfor vereceklerini iddia edecek kadar ürünlerine, tasarımlarına güvenen Penti, kadınların gün boyu rahat nefes almalarını sağlamasının yanında giysilerin altından mükemmel görünme garantisi de veriyor.
Çok fonksiyonlu ürünlerinden bir diğeriyle de hem gün boyunca enerjik olmayı sağlarken aynı zamanda özel kalıpları sayesinde kadınsılığı ön plana çıkarıyor.

Dış giyimde kullanılan parçalarla uyumlu, birlikte kombinlendiklerinde kıyafetlerin havasını değiştirebilecek tasarımlarıyla da ön plana çıkan penti bunu yaparken kullandığı çekici, şık, zarif detaylarla kadınlara farklı bir cazibe vaat ediyor.

Ürünlerinde yumuşak kumaşlarıyla konforlu bir kullanım sağlarken aynı zamanda şık ve hoş bir görünüm sunan Penti bayanların gönlünü fethedebilecek her şeye sahip. Kullandığı cesur renkler, cesur detaylar, desenler, amaçladığı rahatlık tam da biz kadınların istediği gibi.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?