Tayt Giymenin Şık Yolları

Moda

14 Nisan 2015 yazan BaTTy

Tayt bir kaç yıldır günlük rahat giyimin vazgeçilmezleri arasında. Bacakları uzun ve zarif gösteren taytlar kışın da sıcak tutmalarıyla bayanlara konfor sağlıyor. Tayt kullanımı kolay ve rahat olduğu gibi şık görünmenizi de sağlayabilir mi? Bu sorunun cevabı bayanları mutlu edecek. Çünkü tayt giyerek şık görünmeniz mümkün. Bunun için taytınızı doğru parçalarla kombinlemeniz lazım. Vücudunuzun özelliklerini ön planda tutarak şık bir görünüm için taytınızı hangi parçalarla birlikte kullanacağınızı belirlemelisiniz.

Kilo sorununuz yoksa ve hatlarınızın belli olmasından rahatsız olmuyorsanız, son dönemde çok moda olan büstiyerler ile yüksek belli taytları birlikte kullanabilirsiniz. Askılı büstiyerler ile hoş ve şık bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Yine kısa tişörtlerle taytınızı kombinleyerek takı, ayakkabı ve çanta ile şıklığınızı tamamlamanız mümkün.

Taytınızı daha uzun üstlerle tercih ediyorsanız, salaş, şık bluzlar ve gömleklerle hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Her renkte ve desende bulabileceğiniz bir çok tayt modeli mevcut. Renk ve desen tercihinizin sade olması önemli. Tercih edeceğiniz gömlek veya bluzu bu sayede daha kolay kombinleyebilirsiniz. Gömlek veya bluzlarınızın üzerine deri ceketler ile havalı bir tarz elde ederken, blazer modeller ve kısa ceketler ile zarif bir görünüm oluşturabilirsiniz. Aksesuarlarla kıyafetinizi desteklediğinizde, tayt giymenin rahatlığını yaşarken aynı anda şık olmayı başarabilirsiniz.
Tayt altına giyeceğiniz ayakkabı, şık görünmeniz için önemli bir ayrıntı. Zarif ayakkabılar tercih etmelisiniz. Topuklu ayakkabı giyerek tayt ile şık görünmeyi garanti edebilirsiniz. Şık babetler de hoş bir görünüm sağlayacaktır.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?