Burçlara Göre Öpüşme Taktikleri

Cinsellik

9 Ocak 2015 yazan BaTTy

Seks hayatında öpüşmek çok önemlidir. Hayatınızdaki kişi ile uyumu sağlayabilmeniz için öncelikle o kişiyi iyi tanımanız gerekmektedir. Karşınızdaki kişiyi nasıl tanıyabileceğiniz konusunda sizlere şu bilgileri verebiliriz.

Öncelikle burçlara göre öpüşme taktikleri birçok insan eminiz ki tam olarak bilmiyordur. Sizlere bu konuda yardımcı olmak ve bilgiler vermek isteriz. İlk başlayacağımız burçlardan bir tanesi koç burcudur. Koç burcundaki insanlar oldukça tutkulu ve sert öpüşmeyi tercih eden kişilerdir. Öpüştükçe insana zevk veren bir burçtur diyebiliriz. Sonraki burcumuz ise boğa burcudur. Boğa burcundaki kişiler ise öperken çok içten öpüşürler. O an kendilerini kaybederler ve hayal dünyasına doğru bir yolculuğa başlarlar. Açıkçası boğa burcundaki kişilerin öpüşmeleri çok uzun sürmektedir. İkizler burcu ise genellikle eğlenceli öpüşme tarzlarını severler. Yani öpüşürken adeta karşısındaki insanı gıdıklar misali öpüşürler. Ayrıca öpüşme esnasında karşısındakine eğlenceli anlar yaşatmaktadırlar. Yengeç burcuyla devam edelim. Yengeç burcundaki kişiler öpüşmeleri gayet sıcak ve içtendir. Onlarla öpüşürken çok zevk alabilirsiniz. Burçlara göre öpüşme taktikleri tüm sevgililer eşler için çok iş görebilir. Aslan burcundaki kişilerin öpüşmeleri oldukça vahşi şekildedir. İsteyerek ve içten öpüşürler adeta karşısındakinin dudaklarını ısırarak ve parçalayarak öpüşürler. Başak burcundaki kişilerde oldukça nazik ve kibar öpüşmeyi tercih ederler.
Terazi burcundaki kişilerde sürekli bir endişeli şekilde öpüşürler sanki bir yere gidecek ve acelesi varmışçasına bir öpüşme tarzları vardır. Akrep burcundaki kişilerde oldukça ateşli öpüşürler. Hatta öpüşmeyi atlayıp hemen sonrasına geçmek isteyen kişilerdir. Yay burçları da şaşırtıcı öpüşme tekniklerini kullanmaktadır. Oğlak burcundaki kişilerde gün içinde yoğun ve iş temposundan uzaklaştırıcı şekildeki uzun öpüşmeleri tercih ederler. Kova burcuna sahip kişilerde genellikle öpüşürken gözlerin açık kalmasını tercih eden kişilerdir. Öpüşmeleri oldukça yoğun ve ıslaktır.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?