Öpüşmek Ömrü Uzatır mı?

Cinsellik

24 Ocak 2015 yazan BaTTy

Öpüşmek cinselliğin en önemli noktalarından bir tanesidir. Çoğu insan öpüşerek mutlu olmaktadır. Öpüşmek ruh eşinizi bulmaya yardımcı olmaktadır.

 

Yapılan araştırmalara göre öpüşmek ömrü uzatmaktadır. Öpüşmek ömrü üç yıl daha fazla uzatmaktadır diye açıklama yapılmıştır. Çünkü insanlar sevdikleri önemsedikleri beğendikleri insanlarla öpüşürler. Bu durumda insan içinde mutluluğu artırmaktadır. Açıkçası öpmeyi seven insanlar daha mutlu daha çekici olan insanlardır. Sizlerde öpüşerek kendinizi mutlu hissede bilirsiniz. Öpüşmek ömrü uzatır mı sorusu birçok insan tarafından merak edilen bir sorudur. Öpüşmekle ilgili yurt dışında birçok yarışma programı da yapılmıştır. Kendine güvenen ve mutlu olmayı seven çoğu insan bu yarışmalara katılmaktadır. Sizde evlendiğiniz de eşinizle fırsat buldukça öpüşebilirsiniz. Çünkü öpüşmek mutluluk hormonlarına iyi gelmektedir. Bu sayede insanın üzerindeki stres de azalmaktadır. Her yıl 6 Temmuz öpüşme yılı olarak kutlanmaktadır. Ancak çoğu insanın bu kutlamadan haberi yoktur. Uzmanları belirttiğine göre öpüşmenin ömrü uzattığı belirtiliyor. Öpüşmeyi sevmeyen kimse bulunmamaktadır. Öpüşmek bağışıklık sistemlerini güçlendirdiği için insanı sürekli genç tutmaktadır. Sizlerde genç ve dinamik kalmak istiyorsanız sevdiğinizle doğru zamanlarda mutlaka öpüşmeyi ihmal etmeyiniz. Öpüşmek ömrü uzatır mı diye düşünmeyin. Uzamanlar araştırıp bu konuyla ilgili birçok bilgi sunmuşlardır. Uzmanlara güvenin ve öpüşün. Stresten uzak durmanızda fayda vardır. Sevdiklerinizle tartışmak yerine her zaman öpüşün ve mutlu olunuz. Bu sayede mutluk hormonlarınız artacak ve ömrünüz uzayacaktır.

 

Bazı kültürlerde tutkulu öpüşmek yerine farklı durumlarda yaşanmaktadır. Bunlardan bazıları örneğin burun buruna değdirmek, kirpiklerini birbirine sürtmektir. Bazı kişilerde bu şekilde mutlu olmaktadır. Ancak bunların hiç biri sevgi dolu ve tutkulu bir öpüşmenin yerini tutamaz. Herkes öpüşmesinde kendi karakterini ve sevgisini yansıtır. Öpüşmeyi sevmeyen kişiler artık deyişim zamanıdır. Güzel maceralar yaşamak istiyorsanız kesinlikle öpüşmekte fayda vardır.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?