Uyku Sitiline Göre Seks Şifreleri

Cinsellik

5 Şubat 2015 yazan BaTTy

Uyku uyuma şekline göre de seks yöntemleri bulunmaktadır. Kişilerin uyuma şekillerinden de onları tanıma fırsatını yakalamış olursunuz.

 

Yüz üstü uyuyan kişiler genellikle güçlü karakterli erkeklerdir. Birincisi örf ve adetine özen gösteren kişilerdir. İkincisi seks hayatından aynı olmayı seven kişilerdir. Üçüncü ise sekste uyguladığı pozisyonlardan vazgeçmeyen kişiler olarak ta adlandırılabilir. Sizlerde hayatınızdaki kişileri buna göre belirleyebilirsiniz. Uyku sitiline göre seks şifrelerini öğrenmek istiyorsanız, sizlere daha fazlasını belirteceğiz. Mesela yan yatan kişilerde de seks şifreleri daha farklıdır. Genellikle yan yatan kişilerde, horlama olasılığı çok fazladır. Ancak bu kişiler seks hayatında oldukça başarılı olan kişilerdir. Yan yatan kişiler genellikle duygusal kişilerdir. Bu kişilerle uzun ve tutkulu öpüştüğünüzde, sevişmeye hazır olduklarını da görmüş olacaksınız. Birde sırt üstü yatan kişilerin seks şifrelerinden bahsedelim. Genellikle sırt üstü ve kolları geride uyuyan kişiler çok popüler ve kişilikleri kaliteli insanlardır. Bu kişiler kendilerini çok ön planda tutmak isteyen kişilerdir. Hep ilgi odağı olmaktan mutluluk duyan kişiler olmayı tercih etmektedirler. Arzuladıkları kişilerle seksi doyasıya yaşarlar. Seks yapacaklarından müzik kullanmayı tercih ederler Uyku sitiline göre seks şifreleri bu sebeple çok önemlidir. Birlikte olduğunuz erkek veya kadınların seks şifrelerini de bu sayede çözmüş olacaksınız. Her erkeğin ve bayanın farklı seks yöntemleri bulunmaktadır. İlişkinize canlılık vermek istiyorsanız, kendinize uygun eşleri tercih ediniz. Uyku sitiline dikkat etmiş olduğunuz kişilerinde seks şifrelerini bu şekilde çözmüş olacaksınız.

 

Erkek arkadaşlarınız veya kız arkadaşlarınız uyurken, uyuma şekline dikkat ediniz. Çünkü bu durumlar size önemli ipuçları verecektir. Cinsel konularıyla ilgili bazı fikirleri de kolay şekilde edinmiş olursunuz. Sevgiliniz ve eşiniz uyurken gözleri kapalıyken, sizler onlar hakkında birçok fikir sahibi olabilirsiniz. Etkili bir seks hayatı için bazı durumlar çok önemlidir.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?