Libidonuzu Uçuran Yiyecekler

Cinsellik

23 Ocak 2015 yazan BaTTy

Seks yapmaya karar verdiğinizde seksin daha uzun sürmesini istiyorsanız maraton başlamadan önce hazırlığınızı yapmanız gerekmektedir.

 

Bunun için yapmanız gerekenleri şu şekilde belirtebiliriz. Yiyeceğiniz büyük boy bir muz yatakta daha dayanıklı olmanızı sağlayacaktır. Çünkü muz B vitamini içermektedir. Buda vücudunuzdaki bazı hormonları harekete geçirir. Sekse başlamadan önce, bir saat öncesinden bir adet muz yemeniz yeterli olacaktır. Bu sayede de libidonuzu uçuran yiyecekler arsından muzu yemiş olacaksınız. Daha farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız, erkek arkadaşınız içinde kereviz saplarından bir yemek hazırlayabilirsiniz. Bu sayede partnerinizin de isteği daha fazla artmış olacaktır. Erkekler kereviz saplarından yediklerinde karşısındaki bayanı daha çekici görmeye başlarlar. Siyah çikolatanın da libidonuzu uçuran yiyecekler arasında olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız öğrenmiş oldunuz. Siyah çikolata en çok bayanlar üzerinde etki sağlayan yiyecekler arasında gelmektedir. Yatakta sevdiği erkeği mutlu etmek isteyen bayanlar, ilişkiden önce bir kaç parça siyah çikolata tüketebilirler. Vücudunuz yeteri kadar yağ asidi yoksa tüm cinsellik isteğiniz bitmek üzere demektir. Bu yüzden her sabah bir çay kaşığı keten tohumu yemeye özen gösteriniz. Bu sayede vücudunuz daha dinç olacaktır. Yeni evli çiftlerinde her gün bir yemek kaşığı bal yemeleri gerekir. Bal da cinsel isteği artıran ve kişilere enerji veren bir tatlıdır. Daha önce bu durumu denemeyen evli çiftelere bal yemeleriniz öneririz. Özel günlerinizde yediğiniz yemekten sonra seks kaçınılmaz bir durum olmaktadır.

 

Bu durumu güzel ve eğlenceli hale getirmek istiyorsanız, yemeklerinize bolca zencefil katabilirsiniz. Çünkü zencefil vücuttaki kan akışını hızlandırıp, sizlere enerji vererek vücudunuzu ısıtacaktır. Bu durum ise libidonuzun artmasına sebep olacaktır. Bazı ilaçlarında cinsel isteği arttırdığı belirtilmektedir. Fakat doğal yiyecekler sayesinde libidonuzu daha çok arttıracaktır.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?