Çok Yiyen Erkekler Yatakta Daha Başarılı

Cinsellik

17 Ocak 2015 yazan BaTTy

Yapılan araştırmalar sonucu yağ miktarı fazla olan erkeklerin yatakta daha uzun sürelerde performans sergileyebildikleri belirtilmiştir.

 

Bu konuda rakamsal olarak şunları da söylemek mümkündür. Kilolu erkekler ortalama olarak 7,3 dakikada ilişkiye girebiliyorken, zayıf olan erkeklerse ortalama 108 saniyedir.  Aşırı yağlı olarak tabir edebileceğimiz erkek profilinde kadın östradiol seks hormonundan çok fazla bulunduğunu söylemek doğru olacaktır. Bu madde bedende bulunan doğal erkek nörotransmitter yani sinir taşıyıcısı kimyasallarını bozmaktadır ve bedenlerinin orgazma doğru olan ilerleyişlerini yavaşlatmaktadır. Böylece bu türde olan erkekler erken boşalma sorunu kesinlikle yaşamazlar. Bu sebeple az maskülen vücudu olan kilolu olarak tabir edilen erkekler çok daha başarılı aşık olan kimseler olarak karşımıza çıkabilmektedirler. Yapılan tüm araştırmalarda ise şu çok yiyen erkekler yatakta daha başarılı sözünün doğruluğu kesinleştirildi. Çünkü yapılan testlerin sonuçları daha zayıf ve fit vücutlu erkeklerin, kilolu erkeklere oranla daha çok erken boşalma sorunu yaşadıkları açıkça tespit edilmiştir.

 

Bu da şu gerçeğin oluşmasını doğruluyor. Çok yiyen erkekler yatakta daha başarılı olarak karşımıza çıkıyor çünkü belirtildiği üzere kilolu erkeklerin boşalma süreleri zayıf erkeklere göre daha uzun sürüyor bu da kadınları mutlu etmede en birincil kurul olarak karşımıza çıkıyor. Yani kilolu erkekler zayıf erkeklere oranla daha çok aşık kimseler olarak kadınlarını mutlu edebiliyorlar. Araştırmalardan da anlaşılacağı üzere normal hayatta şişman yani kilolu olan erkekler vücutsal durumları gereği kadınları yatakta daha fazla mutlu edip aşk hayatlarında bazen başarıyı yakalayabiliyorlar. Çünkü kilolu erkeklerdeki sinir taşıyıcı kimyasalların bozukluğu iyi yönde etki yapıyor ve yataktaki kadınlarını gayet mutlu edebilen kişiler karşımıza çıkmış oluyor. Sonuç olarak çok yiyen bir erkek her zaman kadınını yatakta daha fazla mutlu edebiliyor ve seks konusunda daha başarılı olabiliyor.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?