Kaş Güçlendirici Doğal Formül Önerileri

Güzellik

12 Nisan 2015 yazan BaTTy

Eski dönemlerin trendi olan ince kaşlar son birkaç sezondur yerini kalın ve gür kaşlara bıraktı. Bir zamanlar imrenerek baktığımız her üç kadından birinde rastlayacağımız ince kaş modası artık geride kaldı. İnce kaşların yapay ve soluk görünümü karşısında kalın kaşların feminen ve doğal duruşu tüm kadınları cezbediyor. Bununla birlikte kaş ve kirpiklerin yüz hatlarını ortaya çıkartıcı ve yüz ifadesini değiştirici etkisi herkes tarafından bilinmektedir. Durum böyle olunca kaş güçlendirici doğal formüller araştırılıyor.

Yapı bakımından kaş ve kirpiklerin oldukça narin olduğu biliniyor. Şehrin yoğun temposu, sonbahar ve kış aylarının yıpratıcı etkisi derken dökülmeler, seyrelmeler meydana gelebiliyor. Bunu önlemek için rutin cilt ve saç bakımınıza kaşlarınızı da eklemelisiniz. Doğal ve bitkisel formüller sayesinde hasar gören kaşlarınızı kısa süre içinde besleyebilirsiniz. Bu formüllerden birkaçını sizinle paylaşacağız.

Aktar ve eczanelerden kolaylıkla bulabileceğiniz hint yağı ve badem yağını kaşlarınız için kullanmanızı mutlaka öneriyoruz. Tüyleri güçlendiren, parlaklık katan ve aynı zamanda gürleştiren bu yağlar sizin de vazgeçilmeziniz olacak. Ufak bir kapta eşit miktarda iki yağı karıştırdıktan sonra günde bir kez, kulak temizleme çubuğu ile kaşlarımıza sürüyoruz. Sonuca hayran kalacaksınız.

Eğer hızlı sonuç istiyorum, birkaç hafta içerisinde değişikliği hissetmek istiyorum diyenlerdenseniz bu önerimiz tam size göre. Günde birkaç kez kaşlarınıza vazelin uygulayın, bunu bitmiş bir maskaranızın fırçasıyla rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?