Erkekleri Etkileyen Güzellik Tüyoları

Güzellik

25 Şubat 2015 yazan BaTTy

Erkekleri aşırı makyajla etkileyebileceğini düşünenler oldukça yanılmaktadır. Doğal görüntü hemen hemen her erkeği daha çok etkilemektedir.

 

Bu yüzden doğal makyajlardan yana olmalısınız. Erkekleri etkileyen güzellik tüyoları denildiğinde akla ilk koku gelmektedir. Hoş bir koku her erkeği etkileyecektir. Bu yüzden hoşlandığınız bir erkeğin yanına giderken mutlaka onun tarzına göre parfüm kullanmalısınız. Parfümü dirsek içlerinize, bileklerinize, boynunuza ve saçınıza sıkarsanız gün boyu parfümün kokusu üzerinizde kalacaktır. Sevdiğiniz bir insanın yanında asla sivilcelerinizi patlatmayın. Eğer aynı evde yaşıyorsanız onun yanında süslenmek ya da cildinize nemlendiriciyi onun yanında sürebilirsiniz. Saçınızı doğal bir görüntü ile tamamlayabilirsiniz. Erkekler saç konusunda da doğallıktan yanadır. Gözleriniz ile bir erkeği rahatlıkla etkileyebilirsiniz. Çünkü bakışlar çok önemlidir. Hafif göz makyajı ya da eyeliner ile bakışlarınızı daha da çekici kılabilirsiniz. Dudaklarınızı ten ruj, açık pembe ya da kırmızı bir ruj ile tamamlayabilirsiniz. Makyajınızın doğal olmasını istiyor iseniz daima doğal tonları kullanmalısınız. Vücut simlerini kesinlikle kullanmayın. Bunu ciddi anlamda erkekler itici bulmakta. Bir de oje kokusunu erkeklerin pek çoğu sevmemekte. Bu yüzden ojenizi birkaç saat önce sürmelisiniz ki oje kokusu ellerinizden uçsun.

 
Cildinizi taze, ferah, temiz tutmak hem sizin için hem erkek arkadaşınız için daha hoş olacaktır. Güzel bir pudra hafif bir allık ve eyeliner bir de açık ton ile makyajınız tamamdır. Önemli olan doğal görünmektir.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?