Erkekler Yatakta Ne ister

Cinsellik

26 Ocak 2015 yazan BaTTy

Erkekler yatakta güçlü bir performans sergilemek isteler. Çoğu erkek için cinsel ilişkinin önemli olan kısmı süreci değil sonucunda ne kadar mutluluk verebildiğidir.

 

Erkekler yatakta ne ister sorusunun bir diğer cevabı ise erkeklerin yatakta onaylanmak isteyebileceğidir. Bazı erkekler ilişki sırasında kendi hazlarına odaklanmak yerine partnerine kattığı hazzın kontrolüne geçerler. Ona ne kadar mutluluk verebildiğine bakarak oluşturduğu hazzın onaylanmasını isterler. Bazı erkekler ise empati yoksunu olabilmektedirler. O türdeki erkekler için karşılarındaki kadının istek ve hazları önemli değildir. Bu tür erkekler partnerini bir aracı olarak kullanırlar ve sadece kendi hazlarına yönelirler. Kimi erkek ise yatakta sevilmek istemektedir. Yani bazı erkekler cinsel ilişki durumları bir sevilme aracıdır. Yani erkek kadın tarafından ne kadar çok arzu ediliyorsa o kadar çok sevildiğini hisseder. Bazen de erkekler yatakta ne ister sorusunun cevabı şu şekilde olabiliyor. Erkekler yatakta özgünlüğü sevebiliyor. Eşinin yüksek performans talebini iyi şekilde algılayan bir erkek korkuya da kapılabiliyor. Bu korku sonucunda ise ereksiyon olamama ya da erken boşalma türünde sorunlar da yaşayabiliyor.

 

Bu konuda ise şunu belirtmek mümkündür. Gerçekten de eşlerin sevişme konusunda yüksek beklentileri olabiliyor ve erkeğin kendi indeki endişeleri de eşine hissettirmemesi gerekmektedir. Bazense erkekler yatakta galip gelmek isterler. Cinsel ilişkilerini bir rekabetin kazanılması gibi gören erkekler bu durumda galip gelmek isteyebiliyor. Erkekler yatakta cinsel bir varlık görmek de isteyebiliyorlar. Mesela kadının cinsel bir varlık olmaktan çıkması ilişkinin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bazı erkekler ise normal bir partnerle normal olan bir ilişki yaşamak isterler. Aslında erkeklerin yatakta ne istediği konusunda evrensel olan bir cevap yoktur. Her erkek kadınını yatakta mutlu etmekten başka bir şey istemez.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?