En Zor Zamanda Sizi Kurtaracak Moda Hileleri

Moda

22 Ocak 2015 yazan BaTTy

Moda herkesin takip ettiği ancak çok da umursamak zorunda olmadığı bir kavramdır.

 

Elbette bazıları için bir yaşam sitilidir ancak normal bir bayan kendine yakışan neyse onunla daha mutlu olmaktadır. En zor zamanda sizi kurtaracak moda hileleri ise vaktinizin olmadığı zamanlarda imdadınıza koşacak taktikler içerir.

 

Moda bir kavram olarak düşünülürse elbette içinde siyah renk her dönem bulunur. Bu dönemde siyah renk oldukça moda ama daha çok bordo ve açık renkler moda olduğu için siyah rengi tercih eden pek de kişi bulunmuyor. Herkes farklılık peşinde olduğundan daha canlı ya da koyu yeşil gibi yine de değişik renklere yöneliyor. Size de bu durumda siyah giyme hakkı doğuyor yani siyah giyerek de bir ortamda farklı olabilme kavramı ortaya çıkıyor. Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz tepeden tırnağa siyah giyinin. Birkaç beden dar görüneceksiniz. Aynı zamanda içinize korse giyebilirsiniz ve belinize de bir kemer bağlayabilirsiniz. Bu kemerin ince olması gerekir. Kalın kemer belinizi daha da kalın gösterir. Aynı zamanda kalın yine de kalın kullanacağım diyorsanız tam belinizde olmasına dikkat etmelisiniz. Biraz aşağıda olursa kalçalarınız olduğundan büyük görünür. Hem kemer bacak boyunuzda uzun göstereceğinden daha uzun boylu görünmenizi sağlayacaktır. Bu kemer hilesini her türlü kıyafette uygulayabilirsiniz. Özellikle ceket giymeye karar verdiğiniz zamanlarda mutlaka bir kemer kullanmalısınız. Çünkü ceket sizi biraz daha kalıplı gösterecektir.

 

En zor zamanda sizi kurtaracak moda hilelerinden bir diğeri ise saçlarla ilgilidir. Hemen çıkmanız gerek ama saçlarınız kirli olabilir. Panik yapmayın hemen pudra ile dipleri tarayın ve modern bir eşarbı bağlayarak çıkın. Pudra saçtaki parlaklığı alacaktır ve kimse bir şey anlamayacaktır.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?