En Moda Palto Modelleri

Moda

19 Ocak 2015 yazan BaTTy

Kış yüzünü iyice gösterdikten sonra ortaya çıkan palto modelleri aslında kişinin tarzına göre değişiklik gösterir. Kimi kısa kabanlar tercih ederken kimi uzun kabanlar giyer ve bazıları şişme montlarla rahat ederken bazıları kışın soğuk günlerinde hala deri ceketler ile dolaşmayı uygun bulur.

 

En moda paltolara göz atacak olursak ilk sırada yeşil parkalar yer alır. Yeşil parka modeller hem erkek hem de bayanda oldukça güzel durmaktadır. Diz altına kadar inen ya da dizin biraz üstünde kalan yeşil parkalar ile salaş bir görüntü oluşturan bayanlar kendini oldukça rahat hissederken sıcak da kalırlar.
En moda palto modellerinde ikinci sırayı hiç şüphesiz kabanlar alır. Kabanlarda siyah renk modası her zaman vardır ancak bu yıl vişneçürüğü ve kırmızı kaban modelleri moda ürünlerdir. Elden oturtmalı olan kabanlar dışında kemer ile bele oturan, kocaman bir şapkası olan ya da hakim yaka modeli verilmiş birçok tür bulunmaktadır. Belden sıkı ve aşağıdan bol gelen kaban türleri ise bu sene moda modeller arasındadır.

 

En moda palto modellerinde yumurta kesim paltolar da modada sonbahar kış koleksiyonlarında yerini aldı. Su yeşili ya da açık pembe yumurta kesim paltolar bayanların oldukça ilgisini çekti. Özellikle kısa boylu bayanlar bu modeller ile olduğundan daha kalıplı görünebiliyor.
Şişme montlarda her kış olduğu gibi oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Tüylü şapkalı montlarda artık sadece siyah ya da beyaz gibi ana renkler değil karmaşıl desenler ve geometrik detaylarda bulunmaktadır. Kot kumaştan olanından örgü modellerine kadar her çeşit şişme mont bayanların vücuduna oturmakta ve oldukça modern bir görüntü oluşturmaktadır. Moda olan paltolardan siz de kendinize uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?