Elma İle Gelen Kadın Güzelliği

Güzellik

22 Şubat 2015 yazan BaTTy

Birçok bayan meyvelerin cilde ve iyi geldiğini bilmektedir ve unutulmamalıdır ki sağlıklı ve bakımlı bir cilt güzel görünmektedir.

 

Bu nedenle güzel görünmenin altında öncelikle temiz ve sağlıklı bir cildin bulunması gerekmektedir. Birçok meyvenin birçok bakım özelliği taşıdığını da çoğu bayan bilmektedir. Elma meyvesi içerinde bulundurduğu birçok vitamin ve mineraller sayesinde cilde bakımını oldukça büyük bir oranda sağlamaktadır. Bu meyveyi tüketen bayanların elma ile gelen kadın güzelliği mutlaka ortaya çıkmıştır. Bu güzellik ve cilt sağlıkları için faydaları sıralanacak olursa şu şekilde olacaktır.

 
-En başlıca nedeni cilde daha genç ve canlı görünüm kazandıracaktır.
-Yaşlanma ile oluşan çoğu kırışık problemlerini ortadan kaldırmaktadır.
-Elma deride bulunan gözeneklerin temizlenmesine faydalıdır.
-Cildi ultraviyole ışınlarından korumaktadır.
-En güzel faydalarından biri ise cildi nemlendirerek cilde kırmızı renk pigmentleri sağlayarak cilt renginizi dengelemektedir.
-Cildi bakteri ve mikroplardan korumakta oldukça önemli görev oynar.
-Daha sıkı ve gergin bir cilde kavuşmanızı sağlamaktadır.
-Son olarak elma güneş yanıklarına karşıda kullanılan etkili bir çözümdür.

 
Bunların yanında birçok daha güzellik sebebi içeren elma meyvesi yaşantımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu elma ile gelen kadın güzelliği geçici olmayıp kalıcılığını korumaktadır. Meyve ile yapılan maskeler haftada en az bir kez cilde uygulanırken sadece meyve tüketimi yapmak isteyenler ise en az haftanın her günü bir adet elma yemeleri gerekmektedir.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?