Örgü Kışlık Bayan Kazak Modelleri

Moda

11 Mart 2015 yazan BaTTy

Aslında yıllardır anneler, babaanneler ve anneannelerin ördüğü kazaklar bu sezon oldukça rağbet görüyor. Özellikle bu sezon trend olan bayan kazak örgü modelleri spor ve günlük olarak giyilebilecek çok şık kazaklar vitrinleri süslüyor. Şüphesiz ki kışın vazgeçilmezlerinden biri olan örgü kazaklar hem teksil hem de el örgüsünde görünümleriyle bile içimizi ısıtıyor.

Bu sezon bayan örgü kazaklardaki renk skalasında mor, krem, beyaz, siyah, lacivert, toprak renkleri ve pastel renkleri trend. Kazaklarda balıkçı yakalar, uzun kazaklar ve salaş kazaklar bu sezonun modası. Özellikle tunik tarzı kazaklar oldukça beğeniliyor. Uygun kombinlerle kalın örgü kazaklarla bir hayli tarz olabilirsiniz ve hatta örgü işlerinden anlıyorsanız 1 hafta 10 gün içerisinde bile harikalar yaratıp kendi tarzını konuşturabilirsiniz. İsterseniz de sevdikleriniz muhteşem modellerle kazaklar örerek sevindirebilirsiniz. Hiç bir sevdiğiniz şüphesiz ki ağız burun kıvıramayacaktır böylesi şahane el emeğine. Elden yapılan örgü kazaklar her zaman için nasıl olursa olsun tekstil kazaklardan çok daha güzeldir. Varsa evde genç kızlarınız ona ve kendinize aynı örnek olmazsa bile yakın modellerde örgü kazaklar yapabilir ve diğer anne kızları kıskandırabilirsiniz. Tunik kazakları taytlarla veya tayt tarzı pantolonlarla kombinlediğinizde mükemmel bir görünüm elde etmemeniz için hiç bir neden yok. Hele ki kocaman düğmeli kazaklar benim en çok beğendiğim tarzlar muhteşemler, özellikle de uygun kombinlerle apayrı güzel görünüyorlar.

Şayet ki kendiniz böyle harika tasarımlar yapamıyorsanız o zaman bir mağazadan böylesi şık kazaklardan elde edebilirsiniz. Hemen hemen her mağazada örgü kazaklar bulmak mümkün.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?