Bayan Büyük Çanta Modelleri

Moda

23 Mart 2015 yazan BaTTy

Çanta delisi hanımların hiç vazgeçmediği modeller vardır. Bu modeller hanımların yanlarında her türlü eşyalarını da taşıyabilmeleri için özellikle tercih ettikleri büyük çantalardır. Büyük çantalar, salaş kombinler ile çok şık dururlar. Bunun yanı sıra tercih edilen büyük çanta deri veya kürk detaylara sahip ise her türlü kıyafet ile rahatlıkla kombin edilebilir.

2015 bayan büyük çanta modelleri hanımların vazgeçemediği çantalarına yeni çizgiler eklemiş durumda. Eklenen bu yenilikler ile mükemmel görünümlere sahip olan 2015 büyük çanta modelleri, bayanların kullanım alanlarını çoğaltarak kombin seçeneklerini de farklılaştıracak cinsten.

Sezonun en trendleri arasında yer alan zincir ve zımba aksesuarların bol bol kullanıldığı büyük çanta modelleri hanımlar tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Detayların alanı büyük olduğu için daha güzel gözlemlenebildiği aksesuarlar bu yıl şıklığınıza şıklık katacak. Çantanıza imrenen gözler ile bakılmasına yol açacak detaylar arasında torba çantalar ve kürk çantalar da yer almakta. Boyutları olabilecek en yüksek formlara taşınan bu tarz çantalar oldukça rağbet görüyor. Eğer büyük çantalara ilgi duyuyorsanız mutlaka bu modelleri incelemelisiniz. Galerimizde rahatlıkla bulabileceğiniz büyük çanta modelleri arasında kendi tarzınızı yansıtan birçok model bulacaksınız.

Kısa saplı çanta sevenlerin de düşünüldüğü 2015 bayan büyük çanta modelleri arasında bu tarz kısa saplar da göreceksiniz. Kullanım açısından çok rahat olan kısa saplar aynı zamanda renk seçenekleri ile çok şık kombinler oluşturmanıza yardımcı olacak.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?