Zayıf Görünmek İçin Öneriler

Moda

1 Şubat 2015 yazan BaTTy

Her bayan zayıf olmanın hayalini kurar ama o kadar da dert etmeyin.

 

Sadece dışarıdan bakıldığında zayıf görünmeniz ve en önemlisi sağlıklı olmanız bu hayatın üstesinden gelmek için yeterli olacaktır. Zayıf görünmek için önerileri de bu nedenle hazırladık. Siz de bu tüyolar sayesinde birkaç beden incelebilirsiniz.

 

Bedeni Bölmelisiniz
Renk blokları ile vücudu net bir şekilde bölebilirsiniz. Uzun boylu bayanlar için geçerli olan bir zayıf görünme hilesi olsa da alt ve üst tarafı farklı renklerle kombinlemek iyi bir seçenektir.

 

Şekilli Bacaklar Dikkat Çeker
Bacaklarınız biraz topuysa kloş fiz altı eteklerden yardım almalısınız. Bunlar bacağınızın önce yerinde biteceği için bacaklarınızı çok dar gösterecektir ve yüksek topuklarla da bunu desteklediğinizde birkaç beden ince görüneceksiniz.

 

Vatka Kullanımı
Bu en güzel moda hilelerinden biridir. Zaten vatkaların moda olduğu bu dönemlerde pek de zorlanmayacaksınız.  Geniş omuzlar yaratacaksınız ve otomatikman ince bir bele sahip olacaksınız.

 

Maksi Etek Kullanımı
Zayıf görünmek için önerilerden bir diğeri yine eteklerde gizlidir. Uzun boy etekler ile sevmediğiniz bacaklarınızı gizleyebilirsiniz. Siz kilo verene kadar moda olan bu eteklerle bacaklarınızı saklayarak hem şık hem de alımlı bir görünü kazanırsınız.

 

Ayakkabı Kullanımı
Bantlı ayakkabılar ile uzun boylu durabilirsiniz. Bu da boyu uzatır ve kiloyu orantılı hale getirir. Ayakkabıda bantların bulunduğu yer önemlidir. Ayağın burun kısmına yandan gelen bantlar boyunuzu uzatır ve uzak durmanız gereken bant ise bilekten olandır. Anında bacak boyunuzu kısacağı için bilekten bantlı ayakkabılardan uzak durmalısınız.

 

Düz bir Pantolon Kullanın
Düz kesim olan boru paça ipek pantolonlar size çok yakışacaktır. Hem fazlalıkları kamufle edecek hem de bacak boyunuzu da uzatacaksınız. Baştan aşağı siyah giydiğinizde de birkaç beden zayıflamış olarak gözükeceksiniz.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?