Uzun Abiye Elbise Modelleri

Moda

30 Ocak 2015 yazan BaTTy

Abiye modelleri uzun ve kısa olarak değişiklik gösterir. Aynı zamanda önü kısa ve arkası uzun olan modellere de sık sık rastlanmaktadır.

 

Kişi uzun abiye elbise modellerine yönelirken kendi vücudunu tanıyarak işe başlamalıdır. Ayrıca saç renginden ten rengine ve hatta göz rengine kadar bir uyum yakalamak gerekir.
Uzun abiye elbise modellerinde patlak renkleri sade olarak kullanırsanız ortamda çok iyi bir şekilde seçilirsiniz. Bu patlak renklerin başında sarı renk gelir sarı renk tonlarından cildinize uygun olanı seçebilirsiniz. Hafif bronz bir ten ve sarı bir saça sahipseniz hardal sarı tonlarında bir renk size oldukça iyi gidecektir.

 

Uzun abiyelerde en çok tercih edilen renk kırmızı ve siyah olmuştur. Bu renkler herkeste olacağı için size başka renkler önereceğiz. Somut kalmak ve çok göze batmak istemiyorsanız gül kurusu renklerini tercih edebilirsiniz. Eğer düğüne gidiyorsanız da beyaz renkten uzak durmalısınız. Kısa ya da uzun beyaz renkli abiye elbiseler gelinde kötü bir psikoloji bırakır. Bu nedenle beyaz renkten uzak durmalısınız.

 

Orta yaşlı bayanların koyu güzel bir yeşil renk abiye giymesi onları çok gösterişli gösterecektir. Aynı zamanda parıltılı gri renk elbiseler sizi oldukça güzel gösterecektir.

 

Kum saati vücuda sahip bayanlar mutlaka balık formunda elbiseler tercih etmelidir. Balık formu dışında tek omuzlu modeller de bu bedende oldukça güzel duracaktır.

 

Uzun abiye elbise modellerinde vişneçürüğü renkler de dikkat çekmek için kullanılacak en önemli kıyafetleri oluşturur. Kalçaları geniş bayanların uçuş uçuş modeller seçmesi gereklidir. Dar modeller kalçaları olduğundan büyük göstereceğinden bayanın boyunu da kısa gösterebilir.

 

Kısa boylu bayanlar aşağıya doğru uzanan renklerde elbiseler ya da aşağıya doğru şerit şeklinde inen taşları tercih ederse çok daha uzun görünecektir.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?