Şıklık Kazandıracak Kışlık Giysiler

Moda

24 Ocak 2015 yazan BaTTy

Kışın şıklığınıza şıklık katacak ürünler edinebilirsiniz. Bunun için yapanız gereken elinizde olanlar dışındakileri not alıp alışveriş yapmak olacak.

 

Eldiven
Eldivensiz sokağa çıkmayanlardansanız bunu göz ardı edebilirsiniz. Ancak artık yün eldivenlerden sıyrılmanız gerekir. El örgüsü modelleri ise rafa kaldırın ve deri olan eldivenlerden edinin. Deri eldivenlerden dilediğiniz rengi kıyafetinize uygun olacak şekilde seçebilirsiniz.

 
Kaşkollar
Çeneye kadar sarılı yün el örgüsü kaşkolları tercih edebilirsiniz. Boynunuza güzel bir şal da sarabilirsiniz. Bu kışın kıyafetinizi tamamlayacak en önemli ürünlerden biridir.

 
Pançolar
Şıklık kazandıracak kışlık giysilerden biri de pançolardır. Uzun örgü pançolar dar pantolonlar ile tamamlayabileceğiniz harika modellerdir.

 
Kazaklar
Size büyük olan boyfriend kazaklar ile salaş ama modern bir görüntü yakalayabilirsiniz. Özellikle oversize kazaklarda pembenin tonlarından yapacağınız seçimler tam olarak modaya ayak uydurmanızı sağlayacaktır.

 
Tüylü Mantolar
Tüylü mantoları tercih ederek tüm kıyafetin starı haline getirebilirsiniz. Üstelik gece elbiselerinin üzerine kollarına geçirmeden sırtınız ve omzunuzda sabitleyeceğiniz tüylü mantolar edinmelisiniz. Yumurta kesim ya da bol kesim olacak bu tüylü kışlık mantolar size çok yakışacak.

 
Ceketler
Upuzun bir ceket ile çok şık olabilirsiniz. Yere kadar uzanan ceketin içine ne giyseniz çok güzel duracaktır. Bu nedenle bir tane siyah renk edinirseniz. Hem daha uzun hem de daha zayıf görünürsünüz.

 
Etek ve Kazak
Kazakları eteklerle tamamlayarak her zaman şık olabilirsiniz. El örgüsü değişik şekillerdeki kazaklar ile pileli etekler çok güzel duracaktır. Bir de diz üstü çizmelerinizle kombinlerseniz sizinle kimse yarışamayacaktır. Uyumsuz oldu diye düşünmeyin bu tarz bu şekilde cool görünüyor.

 
Vintage Kazaklar
Şıklık kazandıracak kışlık giysiler annenizin dolabına saklı. Oraya bir göz atma zamanı gelmiştir. Onun kazaklarını giyerek mini bir etek a da dar bir pantolon ile çok şık olabilirsiniz.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?