Hamile Gece Kıyafetleri ile Rahat Uykular

Moda

24 Şubat 2015 yazan BaTTy

Hamilelik, kadınlar için hem inanılmaz keyifli hem de bazı zorlukları olan bir dönemdir.

 

Bu zorluklardan belki de en önemlisi uyku sorunlarıdır. Hamileliğin erken dönemlerinde çok fazla sorun olmasa da, bebeğin büyümesi ve karın bölgesinin şişmesi ile uyku sorununda kıyafet te önemli bir yer tutar.

 
2015 hamile gecelikleri, zengin tasarımları ve kullanış rahatlıklarıyla hamile kadınların rahat bir uyku çekmeleri için oldukça yardımcı olacağa benziyor. Pamuklu ürünlerin daha fazla yer aldığı kreasyonlar sayesinde, gece uykularında hamile kadınları daha rahat etmesi ve derinin nefes alabilmesine oldukça önem verilmiş. Bu tip kıyafetlerde daha çok tercih edilen etek tipi rahat gecelikler hiç olmadığı kadar çok çeşitle karşımızda.

 
Renk seçenekleri konusunda kırmızının hâkim olduğu 2015 hamile gecelikleri, beyaz, mavi ve pastel tonların hâkim olduğu kıyafetler ile rahatlığı sunarken şıklığı da es geçmiyor. Hamile kadınlar için kullanım kolaylığı ön planda olduğu için çok fazla tercih edilmeyen pijama modelleri ise etek tipi gecelikler kadar olmasa da seçenek açısından oldukça tatminkârlar.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?