Bayan Renkli Kol Saati Modelleri

Moda

15 Mart 2015 yazan BaTTy

Şehir hayatında, günlük koşuşturmacanın hızına yetişebilmek için cinsiyet ayrımı gözetmeksizin hepimiz muhakkak ki saatlere ihtiyaç duyarız. Seçtiğiniz saatin modeli ve rengi ile günün yoğun temposunda kaybettiğiniz enerjinizi geri kazanabilir, zamana her bakışınızda hayatın monotonluğundan bir parça kopabilirsiniz.

Kadınların stil ve tarzında büyük önem arz eden kolye, yüzük, toka gibi aksesuarların içerisine saatleri de ekleyebiliriz. Günümüz dünyasında, ünlü saat markaları, kadınların renkli hayatlarını ifade edebilmek adına koleksiyonlarını rengârenk hazırlıyorlar. Abiye, spor, altın kaplama ya da taşlı her modele uygulanan bu renkli akıma siz de uyum sağlayarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Peki, siz zamanı hangi renkten görmek istersiniz? Bizi geleneksellikten uzaklaştırıp yenilikçiliğe yaklaştıran saat modasının renklerine bir de yakından bakalım. Kendinize çekici ve seksi bir hava katmak istiyorsanız stilinizin tamamlayıcısı olarak kesinlikle kırmızı kol saati önerebiliriz. Kırmızının çekiciliği ile tüm gözler üzerinizde olacak. Feminen, cıvıl cıvıl bir tarzınız varsa eğer, tercihiniz pembe, mavi, yeşil tonlarından yana olmalı. Maskülen stilinizin tamamlayıcı aksesuarı saat olacaksa, daha soğuk renkler tercih etmelisiniz. Rengârenk, enerjik bir kişiliğe sahipseniz, önerimiz sarı, kırmızı, turuncu gibi sıcak renklerden yana olacak. Kol saati seçiminde beyaz ve siyahın asilliğini de unutmamalısınız.

Kol saati bayanlar için zamanı göstermenin ötesinde, şıklık ve zarafetin de bir simgesidir. Siz de stilinize ve renginize uygun saatinizi seçerek hayatın ritmini yakalayabilirsiniz.

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?